izmir kombi klima servisi

Hakkımızda

Biz Kimiz

Kutluata Teknik 2015 yılından itibaren İzmir’in ısıtma, soğutma, iklimlendirme gibi iş sahalarından biri olan, Kutluata Teknik, konusunda hizmet verebilmek üzere İzmir’de kurulmuştur. Tecrübesiyle kurulduğu günden bugüne aynı özveri ile;

-Kombi Bakım

-Kombi Onarım

-Petek Temizleme

-Kombi Kart Onarımı

-Ocak Dönüşüm

-Klima Bakım

-Klima Montaj

-Klima Demontaj

-Gaz Basımı

-Klima Tamir

Alanlarında faaliyetlerine devam etmektedir

Kutluata Teknik Servisi bugün alanında uzman ustalarıyla özel servis olarak hizmet veren bir teknik servis kuruluşudur. Markalardan bağımsız olarak çalışmalarını sürdüren ve uzmanlığını tüm markalarda kanıtlamayı başarmış servisimiz öncelikle profesyonel personeller tarafından kurulmuştur. Bugün İzmir’de bulundurduğu ofisi ve atölyesiyle hizmetlerini sürdüren teknik servisimiz günümüzde en çok gelişen ve değişen klima ve kombi sektöründe servis hizmeti sağlamaktadır.

Öncelikle belirtmek istiyoruz bizler İzmir bölgesinde tamamıyla “bütün markalardan bağımsız olarak hizmet veren özel bir servisiz. Bu sebeple de yine tüm markaların sadece satış sonrası garantisi sona ermiş ürünlerinize yine sizlerin bizlere ulaşmaları ve teknik servis talebinde bulunmaları üzerine sektörde hizmet veriyoruz.

Şirket Geçmişi

2015 yılında kurulan Kutluata Teknik Servis, kombi-klima sistemlerinin kurulumunda geniş deneyime sahip bir şirkettir. Şirket, sektördeki deneyimi boyunca birçok karmaşık projeyi başarıyla tamamlamıştır, bu da bize çalışanlarımızın profesyonelliği ve yapılan işin kalitesi konusunda güven vermektedir.

Misyonumuz

Kutluata teknik ,güncel teknolojiyi takip ederek, yeni çıkan cihazların eğitimini almakta ve müşterilerimize eksiksiz hizmet vererek  ‘’Yüksek Müşteri Memnuniyeti’’ ilkesiyle hizmet standartlarımızla firmamızın sıcaklığını müşterilerimize sunmaktayız.

Kutluata teknik olarak amacımız, yakalamış olduğumuz yüksek müşteri memnuniyeti hızlı teknik destek ve servis ağı ile kaliteli hizmet anlayışımızı sürdürmek ve daha fazla kitlenin profesyonel hizmetimizden yararlanmasını sağlamaktır.

Bize Yazın
Yardımamı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?