izmir kombi klima servisi

Hizmetlerimiz

Kombi Arıza Destek

Gelişmiş teknoloji ürünleri arasında konforlu bir yaşam sürdürmek isteyen kullanıcılar için son derece kullanışlı olan kombiler farklı markalara göre farklı özelliklerde hizmete sunulmaktadır. Kombilere ait tüm arıza, tamir, bakım veya montaj çalışmalarını Kutluata Servis olarak üstlenmekteyiz. Garanti kapsamında olan veya olmayan kombileriniz için tüm işlemlerde destek verilmektedir. Kombilerinizin markaları fark etmeksizin her türlü malzeme ve yedek parçaya sahip olunmaktadır. Alanında uzman personel ekiplerimiz ile profesyonel çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Müşterilere ve müşteri memnuniyetine önem veren yapımız ile daima önceliğimiz müşterilerimizin memnun kalmasına odaklı bulunmaktır. 7 gün 24 saat iletişim kurabileceğiniz müşteri hizmetleri temsilcilerimiz ile gerek arıza gerekse teknik bilgi desteği ile hızlı bir şekilde çözüme ulaşabilirsiniz.

Kombi Bakımı

Periyodik kombi bakımı için gelen personelin, öncelikle siz doğalgaz kullanıcısına, Kombi Bakımı sırasında neler yapacağı hakkında kısaca bilgilendirmesi ile başlar. Ve ardından kombinin kapağını açmadan sıcak su ve kalorifer tesisatı ısıtma testi ile kombinin çalışma verimliliğini kontrol etmelidir. Hermetik bacalı kombilerde fanın çalışma durumunu kontrol etmeli ve temizlemelidir. Eski tip, atık gazı baca yolu ile atan kombilerin limit değerleri kontrol edilmeli. Ek parçalarda oluşan oksitler temizlenmeli v.b. Kısaca kombi bakımında cihazdaki kritik güvenlik elemanları ve diğer aksamlar dikkatle kontrolden geçirilip sorun var ise, cihaz kullanıcısı kombi arızası hakkında bilgilendirmelidir. Kombi’nizde arıza söz konusu olduğu durumlarda kombi servis personeli müşteriye bilgilendirme yaptıktan sonra, cihaz kullanıcısının izni ile bakımı değil, öncelikle kombide ki arızayı yerinde ve söküp götürülmeden gidermelidir.

Klima Bakımı

Markası ve modeli ne olursa olsun klimanın ilk günkü verimlilik ve performansla çalışması için periyodik klima bakım hayati önem taşır. Herhangi bir arıza durumuyla karşılaşmayı en aza indirgemek ve cihazı yormamak için klima bakımı yaptırılmalıdır. Ayrıca:

  • Cihazın verimli çalışması için,
  • Klima arızalarının önüne geçebilmek için,
  • Enerji tasarrufu sağlamak için,
  • Fatura maliyetlerini azaltmak için,
  • Sağlığınız için,
  • Konfor ve güvenliğiniz için,
  • Temiz hava solumak ve hastalıklardan korunmak için,
  • Klimanın ömrünü uzatmak için,
  • Mevsimleri sorunsuzca geçirebilmek için klima bakımınızı yaptırmalısınız.

Sağlığınızı ve Güvenliğinizi Tehlikeye Atmayın!

Maddi ve manevi zararlarla karşılaşmamanız için yaptırmanız gereken klima bakımı, yetkili servislerce gerçekleştirilmesi gereken bir uygulama. Herhangi bir yetki belgesi olmayan firmalar tarafından düşük ücretlerle yapılan hizmetlerden yararlanmamanızı öneriyoruz. Düzenli olarak yaptırıldığı taktirde bakım hizmetlerinin yararını göreceksiniz.

Petek Temizliği

Petek Temizliği çok önemli bir konudur. Petek Temizliği yaptırmadığınızda hem kombinizin arızalanmasına sebep olabilir hemde peteklerinizin tıkalı olması sonucunda  doğalgaz faturanız yüksek gelecek ve ısınma problemi yaşayacaksınız. Kutluata Teknik Servis olarak bu sorunları yaşamamanız için uzman ekibimiz ve teknolojik ekipmanlarımızla sizlere petek temizliği hizmeti veriyoruz. Hemen müşteri hizmetlerimizden randevu alarak petek temizliğinizi yaptırın, sizlerde kış aylarını sıcak ve mutlu geçirin.

Beyaz Eşya Servisi

Kutluata Teknik Servis olarak, beyaz eşya tamiri konusunda sizlere en iyi kalitede, en uygun fiyata ve %100 müşteri memnuniyeti hizmet vermekteyiz. Hayatımızın ve evimizin en önemli eşyaları olan beyaz eşyalarınıza orjinal parça ve kaliteli işçiliğimizle servis hizmeti veriyoruz. Yaptığımız servis işlemleri ile eşyalarınızın ilk gün ki gibi çalışmasını sağlıyoruz. Beyaz eşyalarınızı sorunsuz ve uzun ömürlü çalışacak seviyeye getiriyoruz. Sizler de beyaz eşyalarınızın sağlıklı ve uzun ömürlü olmasını istiyorsanız Kutluata Teknik Beyaz Eşya Servisini arayarak servis kaydınızı oluşturun.

Bize Yazın
Yardımamı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?